דפי מוצר


קישור ל- PDF

אופיסופט - פרופיל חברה

החברה המובילה בישראל ביישום פתרונות מידע ניהולי וניהול ביצועים מבוססי BI. פתרונות החברה, שהוקמה בשנת 1991, מאופיינים בחדשנות פורצת דרך, ומבוססים על ידע נרחב וניסיון מצטבר של למעלה מעשרים שנה ביישום פתרונות BI בארגונים המובילים במשק.


קישור ל- PDF

Big Data בשירות ה-BI - פתרונות ה-Big Data של אופיסופט.

אופיסופט, המובילה את תחום הבינה העסקית בישראל כבר למעלה מ-20 שנה, פיתחה עבור לקוחותיה פתרונות Big Data מתקדמים, המאפשרים להם לעשות שימוש במידע טקסטואלי לא מובנה ולשלב אותו במערכות הבינה העסקית, על מנת להפיק תובנות עסקיות, על פי צרכיו הספציפיים של הארגון.


קישור ל- PDF

BIRM - Business Intelligence Road Map. From Business Innovation to Business Success.

דרישות הארגון ממערך ה- BI הארגוני השתנו באופן דרמטי בשנים האחרונות, ממצב של הספקת נתונים מעובדים באופן נוח למשתמשים, הדרישות הפכו לקבלת תובנות אמיתיות, מכל סוג של מידע ומעבר מדיווח וניתוח להנעה לפעולה עסקית. גם הקצבים השתנו באופן דרמטי ומה שמערך ה- IT היה מספק בעבר בחודשים היום הוא נדרש לספק בשבועות ולפעמים בימים.


קישור ל- PDF

Healthcare Performance Analytics

Healthcare organizations have always been challenged by the need to balance between profitability and quality of care. However, the recent introduction of accountable care reforms, shared savings, and “pay for performance” models has further increased the need for performance knowledge and the ability to align strategic objectives with individual staff members and departmental goals throughout the organization.


קישור ל- PDF

OpisoftFI Risk Measurements - פתרון כולל למדידה וניהול הסיכונים בגופים בנקאיים

פתרון שלם למדידה, בקרה וניהול של גורמי סיכון ואירועים המצביעים על גידול בהסתברות להתרחשות סיכון. הפתרון מאפשר ליישם את המדיניות המותווית על ידי ההנהלה, ולהתריע מפני התפתחות סיכונים, ובכך לסייע לבנק לעמוד ביעדים העיסקיים שנקבעו לו.


קישור ל- PDF

מרכז הפיתוח שלך לפרויקטי BI מתקדמים במיקור חוץ

אופיסופט, המובילה בישראל בתחום הבינה העיסקית כבר למעלה מ-20 שנה, מציעה ללקוחותיה שירות ייחודי במסגרת פעילות מרכז הפיתוח של Opisoft - ביצוע פרויקטי BI במיקור חוץ. מרכז הפיתוח הוקם במטרה להעניק לארגונים מעטפת מלאה של שרותי BI המתאימים להם, לפתח עבורם כלים לשיפור הביצועים ולעמידה ביעדים העסקיים ולסייע להם בקבלת תמונת מצב עדכנית, בזמן אמת, של מכלול התהליכים העסקיים הרלוונטיים עבורם. מרכז הפיתוח מאפשר ללקוחות החברה לעבוד עם אנשי המקצוע המובילים בכל תחומי ה-BI, ליהנות מהידע הרב שהצטבר באופיסופט, ולקבל תוצרי BI באיכות הגבוהה ביותר, כל זאת תוך חסכון בזמן ובמשאבים.