הנהלה

ארז פלגארז פלג, מנכ"ל משותף

ארז משמש כמנכ"ל משותף באופיסופט מאז היווסדה בשנת 1991. לארז תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני במשפטים, שניהם מאוניברסיטת בר אילן.
ארז התחיל את דרכו המקצועית לפני למעלה מעשרים וחמש שנים, בעת שרותו הצבאי בממר"ם (מענ"א).

"העוצמה של אופיסופט הינה ביצירת קבוצת עבודה הטרוגנית, אשר מציעה ללקוחותינו קשת רחבה של תועלות, אך מסוגלת לפעול באופן מתואם ומסונכרן. כל זאת למען מטרה אחת – לאפשר ללקוחותינו להגשים את החזון אותו הם הגדירו לעצמם. אני גאה בהכרות האישית שלי עם כל עובדי אופיסופט, הכרות שמגיעה פעמים רבות הרבה מעבר לשלב ההכרות הפורמלית".


גדעון ישראליגדעון ישראלי, מנכ"ל משותף

גדעון הינו מייסד החברה ביחד עם ארז פלג ומשמש מנכ"ל משותף באופיסופט מאז היווסדה בשנת 1991.לגדעון תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה ותואר שני במנהל עסקים מהאוניברסיטה העברית בירושלים. גדעון אחראי על חזון החברה, הפיתוח העסקי הרחב, קשרי שותפים, משקיעים ופיננסים, ותפעול.

"אופיסופט פועלת מזה למעלה מעשר שנים להביא את בשורת ה BI ותחום ניהול הביצועים ללקוחות ה Enterprise. תחום ה BI הינו דיסציפלינה עצמאית ומובחנת, הדורשת הבנה בעיסקי הלקוחות, כמו גם מומחיות טכנולוגית מרחיקת לכת. אופיסופט מובילה בהקשרים הללו, ועל כן זוכה לאמונם של הארגונים המובילים. אנו ממוקדים ומכוונים בהקשר הטווח הארוך למצב של Win Win Win לתועלת הלקוחות והעובדים.


דוד סגלדוד סגל, מנהל חטיבה עסקית ומשנה למנכ"ל

לדוד ניסיון של למעלה מ 30 שנה בתחום המחשוב הארגוני. דוד מלא תפקידים בכירים בעבר בחברות תוכנה מובילות בישראל: מנהל תחום ביעל, מנהל תחום פרויקטים ואואטסורסינג בתים, סמנכ"ל IT בטלדור ומזה למעלה מ10 שנים דוד משמש כסמנכ"ל באופיסופט. דוד ניהל והוביל עשרות פרויקטי מחשוב גדולים ומורכבים בתחומים רבים במגזר הממשלתי, ציבורי, בטחוני, צבאי, בנקאי ואחרים.

"מערכת יחסים תקינה בין ספק ללקוח הינה מערכת של שותפות, הפריה ותועלת הדדית לאורך זמן. קל לשכנע לקוחות לקנות על בסיס הבטחות. קשה ולוקח זמן ליצור עימם מערכת יחסים של הערכה הדדית".