פרוייקטים

אופיסופט מובילה במימוש פרויקטים בתחום המידע העסקי, תפעולי, שירותי וכספי בישראל עם מאות פרויקטים בחברות המובילות במשק. יישום פתרונות אלו, החל משלב הייזום והאפיון העסקי (HLD), המשך בבחירת הסביבה הטכנולוגית הנדרשת ויישום טכנולוגי של הפתרון וכלה בהדרכה והטמעה. לאופיסופט ניסיון רב בהקמה והסבה של מחסני נתונים גדולים לסביבות טכנולוגיות מתקדמות תוך שימוש במתודולוגיות וגישות מידול מתקדמות. לאופיסופט ניסיון רב בהקמת מערכות גדולות הכוללות גם פן תשתיתי.

הפתרון שאנו מציעים מבוסס על מתודולוגיה Quick Win תוך התחייבות להעלאה לאויר של מודלים תוך פרקי זמן קצרים (של 3-5 חודשים!) בהתבסס על מתודולוגיית Agile אשר מבטיחה קבלת תוצרים בטווחים מהירים, תוך מתן מענה גמיש ושיתוף מלא של המשתמשים השונים בארגון. אופיסופט מביאה נסיון וידע מוכחים למגזרים הבאים: בריאות, פיננסי, ציבורי, הייטק, מסחר ותעשיה. הפרויקטים מנוהלים באופן רציף וצמוד ע"י מנהל חטיבה בדרגת סמנכ"ל.

אופיסופט מבצעת פרויקטים בכל תחומי התמחותה, מחסני נתונים ארגוניים, פתרונות BI מתקדמים כדוגמת ניהול ביצועים והנעה לפעולה, שולחנות עבודה עיסקיים, ניהול תהליכים עיסקיים (BPM), ביג דטה וטיפול במידע לא מובנה.

אופיסופט שותפה של כל ספקי הכלים בישראל: טכנולוגיות Microsoft (Gold Partner ), , IBM SAP ופתרונות Open Source יעודיים לתחום ה Big Data.