פתרונות

אופיסופט הינה החברה המובילה בישראל ביישום פתרונות מידע ניהולי וניהול ביצועים מבוססי BI, והיא מספקת ללקוחותיה מגוון פתרונות רחב על הספקטרום של BI , BIG DATA ו- BPM, שמטרתם לסייע לארגון לעמוד ביעדיו האסטרטגיים לאורך זמן. פתרונות החברה נותנים מענה לכל צרכי הארגון בהיבט מחסני הנתונים, ניתוח ובקרה, מינוף מערכות מידע קיימות, חיבור בין מערכות ה-BI לצרכים העסקיים של הארגון ועוד.

אופיסופט מציעה למגוון לקוחות מובילים בשוק המקומי והבינ"ל תהליך כולל, של יישום והטמעת מערכי BI, החל משלב הייזום והאפיון העסקי, דרך בחירת הסביבה הטכנולוגית הנדרשת ויישום טכנולוגי של הפתרון וכלה בהדרכה והטמעה של הפתרון בארגון ע"י צוות יועצים מומחה ומנוסה. בשל החשיבות הרבה שיש לפתרונות BI על הארגון ברמה האסטרטגית, אנו מקפידים ליישם מגוון רחב של גישות וטכנולוגיות מתקדמות, המשלבות במידת האפשר Quick Wins עם מתודולוגיות ייישום אג'יליות, ומאפשרות גמישות רבה ומידית לנוכח כל שינוי בסביבה העיסקית של הלקוח.

פתרונותינו מניבים ערך עסקי ממשי לארגון ומצמצמים את ההשקעה השוטפת של הארגון בהיבטי תפעול, היבטים פיננסיים ועוד באופן משמעותי. הפתרונות מאופיינים בחדשנות פורצת דרך ומבוססים על ידע נרחב וניסיון מצטבר של למעלה מעשרים שנה ביישום פתרונות BI בארגונים המובילים במשק.