ניתוח מידע לא מובנה

עולם ה-BI המסורתי נשען על מערכי המידע המובנה בארגון (ERP, Legacy, CRM וכו) וערוך להשתמש בהם לצורך ניתוח, מדידה ובקרה. ההשתנות המהירה של עולם המידע והעובדה כי כמויות מידע רלוונטי עצומות נמצאות במערכי מידע לא מובנה (הן פנימיים - תמלול שיחות עם לקוח, מיילים, סיכומי פגישות, והן חיצוניים - פוסטים ברשתות חברתיות ועוד) יצרו אתגר חדש.

כיום, מתמודדים ארגונים עם הצורך להפוך כמות עצומה של מידע לא מובנה - למידע מובנה, עם תועלות עסקיות ותוך הצגת ROI אמיתי. הפתרון הייחודי של אופיסופט מאפשר, על ידי שימוש מתקדם בטכניקות לניתוח שפה טבעית (NLP) וטכניקות לעיבוד מערכי מידע גדולים ומורכבים (Big Data), להפוך את המידע הלא מובנה למידע מובנה כחלק ממערך ה-BI הארגוני.

מימוש הפתרון מאפשר לארגונים, בפעם הראשונה, לקבל נתונים בזמן אמת אודות פעילות לקוחותיהם, צרכיהם והמגמות בשוק. ניתוח שיחות שמקורן ב Call Center למשל, מאפשר לדעת, בכל רגע נתון, על שינוי מגמות צריכה או על בעיות שירות ותפעול, הן ברמת השוק (אגרגצייה) והן ברמת הלקוח הבודד. הנסיון העצום והידע המצטבר של מומחי אופיסופט מאפשרים לנו לקחת את הפתרון צעד אחד קדימה ולאתר קשרים סמויים וגלויים המאפשרים לנצל הזדמנויות ולהקטין סיכונים טרם התרחשותם. למשל - זיהוי סכנת נטישה, התחזקות מתחרה, אירוע חיים ועוד.